GenelMisli.com Sultanlar Ligi

Eczacıbaşı Dynavit, Aydın Büyükşehir Belediyespor’a set vermedi

Misli.com Sultanlar Ligi 20.hafta karşılaşmalarından Eczacıbaşı Dynavit ile Aydın Büyükşehir Belediyespor'u karşılaştı.

Misli.com Sultanlar Ligi 20.hafta karşılaşmalarından Eczacıbaşı Dynavit sahasında Aydın Büyükşehir Belediyespor’u konuk etti. Birinci setin başından itibaren rakibi karşında üstün bir oyun sergileyen Eczacıbaşı Dynavit,  25-13, 25-12 ve 25-20 set skorlarıyla rahat bir galibiyet elde etti.

Eczacıbaşı Dynavit – Aydın Büyükşehir Belediyespor : 3-0

Salon: Eczacıbaşı Spor salonu
Hakemler: Ramazan Çevik, Selçuk Görmen
Sümeyye Ödef, Abdullah Çağlar, (1) Furkan Türk, (3) Abdullah Çağlar
GDS: Nurdan Kalkanlı
Setler : 25-13, 25-12, 25-20
Set Süresi:   74 dakika (24′, 23′, 27′)

Eczacıbaşı Dynavit: Ognjenovic Maja, Saliha Şahin, Beyza Arıcı, Gözde Yılmaz, McKenzie Adams, Heyrman Laura, ( Simge Şebnem Aköz (L), Merve Atlıer, Selin Arifoğlu, Dilay Özdemir,

Aydın Büyükşehir Belediyespor: Aslıhan Kılıç, Szakmary Greta, Ergül Eroğlu, Nicoletti Anna, Güldeniz Önal, Stevenson Anna Elise, (Eylül Akarçeşme (L), Melis Yılmaz (L), Duygu Düzceler, Ezgi Bektaş, Emine Arıcı, Pelin,

McKenzie Adams 15 sayı ile günün en skorer ismi olurken, Gözde 13, Saliha 8 sayı elde etti. Öte yandan orta oyuncu Laura Heyrman, 13 hücum, 1 blok sayısı ile galibiyette önemli rol oynadı.

Maç sonu görüşlerini aktaran Gözde Yılmaz, “Evimizde kendi seyircimizin önünde aldığımız Aydın galibiyeti için çok mutluyuz. Takımca iyi şekilde blok-defans yaptığımızı düşünüyorum. Arkadaşlarımı ve bizi destekleyen herkesi tebrik ediyorum.” dedi.

Eczacıbaşı Dynavit, ligin 21. Haftasında 26 Şubat Cumartesi günü, Kuzeyboru Voleybol Takımı’na konuk olacak. Saat 17:00’da başlayacak mücadele, Misli.com Web ve Mobil TV ekranlarından naklen yayınlanacak.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu