GenelVodafone Sultanlar LigiVoleybol Haberleri

Çukurova Belediyesi ve TSYD Adana Şubesi, Kadınlar Voleybol Turnuvası başlıyor

Çukurova Belediyesi ve TSYD Adana Şubesi birlikteliği ile düzenlenen TSYD Kadınlar Voleybol Turnuvası başlıyor. 15 Eylül Cuma (Bugün) başlayacak olan ‘Voleybol Şöleni’ 16.00’da Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop ile PTT SK arasında oynanacak olan ile karşılaşma ile başlayacak. Günün ikinci maçı ise Çukurova Belediyesi SK ile Karayolları SK arasında oynanacak. Tek devreli lig usulüne göre oynanacak olan turnuvada bütün maçlar ASKİ Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak. 

-Çetin, “Voleybol Şöleni’ne tüm Adanalıları davet ediyorum”

Voleybol şöleninin gerçekleşmesinde büyük emeği olan Çukurova Belediyesi ve Çukurova Belediyesi Spor Kulübü Onursal Başkanı Soner Çetin, “Geleneksel hale getirmek isteğimiz turnuva start alıyor. Tüm Adanalıları 3 gün sürecek olan voleybol şölenine davet ediyoruz. Temsilcimiz Çukurova Belediyesi Spor Kulübü ve davetimizi kabul ederek turnuvaya katılan Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop, Karayolları SK ve PTT SK kulüplerine de teşekkür ediyoruz. Lig öncesi oynanacak olan bu karşılaşmalarda bütün takımlara başarılar diliyorum” dedi.

-Kanber, “Tüm Adanalıları davet ediyoruz”

TSYD Başkan Vekili Engin Kanber ise “20 yıldır düzenlenmeyen TSYD Turnuvası Soner başkanın desteğiyle tekrar canlandı. 20 yıl sonra yaşanacak olan bu heyecan Adana için de güzel bir şölen olacak. Tüm Adanalıları maçlara davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

-2 maç tek bilet

Turnuva biletleri 20 TL den satışa sunuldu. Passo.com.tr den satışta olan biletler ile 1 güne 1 bilet şeklinde satılacak.

-Maçlar 5 Ocak Tv ve Çukurova Belediyesi sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak.

15-16-17 Eylül tarihlerinde 3 gün sürecek olan TSYD Kadınlar Turnuvası 5 Ocak TV YouTube kanalı ve Çukurova Belediyesi sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak.

-Maç Programı

15 Eylül Cuma
16.00 Muratpaşa Belediyesi Sigortashop – PTT SK
18.00 Çukurova Belediyesi SK – Karayolları SK

16 Eylül Cumartesi
13.30 Karayolları SK – Muratpaşa Belediyesi Sigortashop
16.00 Çukurova Belediyesi SK – PTT SK

17 Eylül Pazar
13.00 PTT SK – Karayolları SK
15.00 Çukurova Belediyesi SK – Muratpaşa Belediyesi Sigortashop

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu