CEVGenelVoleybol Hakemleri ve Gözlemcileri

CEV’den 13 Hakemimize Maç Görevi

Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV), 2023 Avrupa Kupalarında 13 Uluslararası Voleybol Hakemimize Ekim ayında oynanacak maçlarda görev verdi.

Ülkemizi Avrupa salonlarında temsil eden tüm hakemlerimize yeni sezonda başarılar dileriz.

Hakemlerimizin görev yapacakları maçlar şöyle:

ULUSLARARASI VOLEYBOL HAKEMLERİMİZİN 2022 EKİM AYI MAÇ GÖREVLERİ
CEV                   ŞAMPİYONLAR LİGİ
2023 CEV Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi  Ön Eleme Turu
4 Ekim 2022 Salı Dynamo Apeldoorn (Hollanda) – Sport Lisboa e Benfica (Portekiz) Başhakem:               Yavuz Akdemir
13 Ekim 2022 Perşembe Mladost Zagrep (Hırvatistan) – Lindaren Volley Amriswil (İsviçre) Başhakem:               Erdal Akıncı
Eleme Turu 11/12. Maç Kazananı – Eleme Turu 9/12. Maç Kazananı Yardımcı Hakem:     Nurper Özbar
2023 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonlar Ligi  Ön Eleme Turu
18 Ekim 2022 Salı Crvena Zvezda BEOGRAD (Hırvatistan) – Pölkky KUUSAMO (Finlandiya) Yardımcı Hakem:     Ozan Çağı Sarıkaya
CEV Cup
2023 Erkekler CEV Cup 32’li Final Etabı 1. Maçı
11 Ekim 2022 Salı OK STRUMICA Nikob (K.Makedonya) – Mursa OSIJEK (Hırvatistan) Başhakem:               Burhan İlhan
İkinci Eleme Turu 11/12 Maç kaybedeni  – PGE Skra BEŁCHATÓW (Polonya) Başhakem:               Meryem Tekol Pelenk
CEV Challenge Cup
2023 Erkekler CEV Challenge Cup
11 Ekim 2022 Salı VCA AMSTETTEN NÖ (Avusturya) – Hapoel Yoav KFAR SABA (İsrail) Yardımcı Hakem:     Cevril Ebru Kaya
11 Ekim 2022 Salı Spartak MYJAVA (Slovakya) – Panathinaikos ATHENS (Yunanistan) Başhakem:               Koray Yılmazgil
11 Ekim 2022 Salı Luboteni FERIZAJ (Kosova) – Maccabi Yeadim TEL-AVIV (İsrail) Başhakem:               İsmail Yıldırım
12 Ekim 2022 Çarşamba  Hapoel Yoav KFAR SABA (İsrail) – VCA AMSTETTEN NÖ (Avusturya) Başhakem:              Cevril Ebru Kaya
12 Ekim 2022 Çarşamba Maccabi Yeadim TEL-AVIV (İsrail) – Luboteni FERIZAJ (Kosova) Yardımcı Hakem:     Seçkin Yener
19 Ekim 2022 Çarşamba SK TIRANA (Arnavutluk) – Rieker UJS KOMÁRNO (Slovakya) Başhakem:              Tuncay Kandemir
20 Ekim 2022 Perşembe Murov BAKU (Azerbaycan) – Kitro VARAZDIN (Hırvatistan) Başhakem:              Deniz Demir
20 Ekim 2022 Perşembe Hapoel MATE-ASHER AKKO (İsrail) – AONS Milon ATHENS (Yunanistan) Başhakem:              Hatice Özmen Yıldız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu