GenelTürkiye LigleriTVF

BtcTurk Voleybol Milli Takımlar Ana Sponsoru Oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile BtcTurk arasında 2 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin alım satım platformu olan BtcTurk; Türkiye Voleybol Federasyonu ile yaptığı iş birliğiyle Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru oldu. Sponsorluk anlaşması kapsamında BtcTurk, Türkiye Voleybol Federasyonu bünyesindeki Voleybol Milli Takımları ile iş birliğinde bulunacak.

Pandemi sebebiyle çevrimiçi olarak yapılan imza törenine Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Milli Takımlardan Sorumlu YKÜ ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu, milli voleybolcular Meryem Boz ve Oğulcan Yatgın ile basın mensupları katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ: “Bugün Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda yine; tarihi, özel günlerden birine tanıklık etmek için huzurunuzdayız. İmzaladığımız iş birliği protokolü neticesinde BtcTurk, Voleybol Milli Takımlar ana sponsoru olarak anılacak.

Biliyorsunuz ki 2021 yılı, ‘Voleybol Yılı’ olacak. Pek çok uluslararası organizasyonda sporcularımız milli forma giyecek. Birkaç gün sonra Filenin Sultanları, Milletler Ligi’ne, ardından Tokyo Olimpiyatları’na, sonra Avrupa Şampiyonası’na katılacak. Filenin Efeleri ise Avrupa Altın Ligi’nde ve Avrupa Şampiyonası’nda ter dökecek. Yoğun bir milli takım faaliyet programımız var. BtcTurk, bu yoğun tempoda bizi Milli Takımlar ana sponsoru olarak destekleyecek. BtcTurk ile iş birliği protokolü imzalamaktan son derece mutluluk duyuyorum. Türk voleybolunun her geçen gün geliştiği, başarılarının arttığı bir dönemdeyiz. Bu süreçte sponsorlarımızın bize katkısı, değeri, yol arkadaşlığı bizim için çok önemli; Türk sporu için çok önemli. Bugün yeni sponsorumuz BtcTurk’un çok değerli CEO’su Özgür Güneri ile bir aradayız. Türk voleyboluna katkılarından dolayı BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’ye, ekibine ve değerli katılımcılara bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum.

BtcTurk, ilk temasımızda bize şu soruyla geldi: ‘Voleybola nasıl bir değer katabiliriz? Siz voleybolda, takım sporunda en başarılı noktadasınız. Türk gencine, Türk sporuna katkılar sağlayan bir voleybol camiasının yanında olmak, bizim için son derece mutluluk verici’ diyerek eklediler. Bu güzel sözlere ben de şu cevabı verdim: ‘Bu yol arkadaşlığında, bu değer ortaklığında beraber yürümemiz çok önemli. Siz bize bu desteği verdikten sonra bizim daha da büyük hedeflerde; daha da büyük başarılarda yer alacağımızdan hiç şüphem yok.’ Ben bir kez daha hepinizin huzurunda bu iş birliğinde emeği geçen herkese, başta BtcTurk CEO’su de Özgür Güneri’ ve BtcTurk Pazarlama Direktörü Eda Elif Özbek olmak üzere BtcTurk camiasına sonsuz teşekkür ediyorum. İyi ki voleybol var diyorum, önümüzdeki turnuvalarda başarılı sonuçlarla yüzümüzün güleceğine inanıyorum” dedi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın ardından söz alan BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, sponsorlukla ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirdi:

Kadın ve Erkek Millî Futbol Takımları ana sponsorluğunu üstlenen, Millî futbolcu Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasına imza atan, 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek 21 millî sporcuya toplam 2,1 milyon TL ile maddi ve manevi destek olan BtcTurk’ün, odağına her zaman Türk sporunun parlak geleceğini yerleştirdiğini; geniş yelpazede sundukları destek ile yeni başarı hikayelerine katkı sunmak istediklerini söyledi. Güneri şöyle devam etti; “Türkiye Voleybol Federasyonu ile 2 yıl süreyle gerçekleştirdiğimiz Kadın ve Erkek Millî Takımlarımızın sponsorluğu ile spora katkımızı voleybol ile genişletmenin mutluluğu içindeyiz. Türkiye’nin yarınları olarak gördüğümüz gençlerimize ve geniş perspektifte ülkemize sağladığı kayda değer katkılar sebebiyle spor alanına büyük önem atfediyoruz. Bu birliktelikten oluşacağına inandığım sinerji ve yakalayacağımız istikrarla çok daha büyük başarılara ulaşacağımıza inancım tam. Bu anlaşmanın hayata geçmesinde emeği geçen başta TVF Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. İş birliği anlaşmamızın taraflara ve Türk sporuna hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Meryem Boz, “Voleybolun gelişiminde teknik olarak saha içinde alınan başarılarda, bizler için çok çalışan federasyonumuz ve teknik heyetimiz kadar, federasyonumuzun güçlerini birleştirdiği sponsorluklarımızın da önemi ve payı var. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan BtcTurk’e teşekkür ediyorum” dedi.

A Milli Erkek Voleybol Takımı oyuncusu Oğulcan Yatgın ise “Voleybol ülkemizde en başarılı spor dallarından biri. Ülkemizde de BtcTurk gibi önemli bir şirketin, federasyonumuzla ortaklaşa gireceği bir iş birliğinin; bizi çok daha başarılı kılacağına inanıyorum. Buradan, BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’ye ve Başkanımız Mehmet Akif Üstündağ’a çok teşekkür ediyorum. Sponsorluğun hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

İmzaların atılmasının ardından TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türk voleyboluna katkı ve desteklerinden dolayı BtcTurk CEO’su Özgür Güneri’ye adının yazılı olduğu milli takım forması, top ve teşekkür plaketi takdim etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu