GenelTürkiye LigleriVodafone Sultanlar Ligi

Beşiktaş 0-3 Sarıyer Belediyespor

Misli.com Sultanlar Ligi 15.Hafta karşılaşmasında Beşiktaş Burhan Felek Voleybol Salonu’nda Sarıyer Belediyespor ile karşılaştı.

Beşiktaş – Sarıyer Belediyespor : 0-3

Salon : Burhan Felek Voleybol Salonu
Hakemler : Mehmet Gül, Mehmet Topal
Soner Şenel, Ebru Kaya, (1) Mesut Bora, (2) Serhan Bilgen
GDS: Selin Bozkurt, Gözlemci: Aydın Ay

Setler : 16-25, 15-25, 22-25
Süre : 75 dakika (21′, 24′, 30′, )

Beşiktaş : Ezgi Dilik, Seda Aslanyürek, Bengisu Aygün, Seray Altay, Rida Erlalelitepe, Sinem Yıldız, ( Erce Kasapoğlu (L), Silen Göknur, Deniz Hakyemez, Ezgi Detrin Taşdemir, Sude Pehlivan,

Sarıyer Belediyespor : Gizem Mısra Aşçı, Mafison Chose, Şeyme Nur Akbulut, Çağla Erdem, Yaren Hatipoğlu, Abdullazimova Ayshan, (Gizem Cerağ Düzeltir, Dilara Bilge, İrem Çor,

Beşiktaş 14.Kasım.2020 günü Fenerbahçe Opet ile Sarıyer Belediyespor’da Türk Hava Yolları ile 16.Hafta karşılaşmasını gerçekleştirecek.

Gökhan Çokşen: Öncelikle maçtaki performanslarından ötürü oyuncularımı tebrik ediyorum. Sıkışık lig fikstüründe elimizden geldiği kadar psikolojik ve fiziksel olarak ayakta kalmaya çalışıyoruz. Sağlığımızın Her şeyden önemli olduğu bir dönemde tüm zorluklara rağmen her maça motive olma çabalarından ötürü staff ve  sporcu arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Maçı kazandığımız için mutluyum. BJK takımını sahadaki mücadelelerinden ötürü tebrik ediyorum.

Engin ÖZBEK: Zorlu bir süreçten geçiyoruz ve zorlu bir periyotumuz var. 3 günde bir maç yapmak herkes için zor. BJK maçı bizim için önemli maçlardan bir tanesiydi ve kayıpsız atlatmak bizim için mutluluk verici güzel maç oldu. Kendi oyuncularımızı ve BJK takımını kutluyorum.

Şeyma Nur AKBULUT: Öncelikle tüm takım arkadaşlarımı tebrik ederim. Herkesin eline sağlık. Son sette ritmimizi biraz kaybetsek de güzel bir geri dönüş yaparak net bir şekilde maçı aldık, mutluyum. Bir sonraki maç için çalışmalara devam ediyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu