GenelVoleybol Hakemleri ve Gözlemcileri

Avrupa ve Dünya salonlarında Türk Hakemleri

Uluslararası Voleybol Hakemimiz Prof. Dr. Nurper Özbar, Ankara’da düzenlenen 2022 FIVB Voleybol Milletler Ligi final etabında düdük çalarken, Erdal Akıncı ve Ozan Çağı Sarıkaya da aynı turnuvada rezerv hakem olarak görev yapıyorlar.

Uluslararası Voleybol Hakemimiz Erol Akbulut, Polonya’nın Tarnow kentinde düzenlenen U22 2022 CEV Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonası’nda,

Uluslararası Voleybol Hakemimiz Ebru Kaya, İtalya’nın Cerignola ve Andria kentlerinde düzenlenen U22 2022 CEV Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda,

Çekya’nın Prostejov ve Hradec Kralove kentlerinde düzenlenen U17 2022 CEV Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Başkanı ve CEV Hakem Komisyonu Üyesi Aziz Yener Hakem Jürisi Başkanı olarak, Uluslararası Voleybol Hakemimiz Koray Yılmazgil de hakem olarak ülkemizi temsil ediyorlar.

Ayrıca,

Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz Deniz Demir Güvenç ile Meryem Tekol Pelenk, Slovakya’nın Banská Bystrica kentinde 23-31 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Avrupa Gençlik Olimpik Festivali’nde (EYOF) ‘da ülkemizi temsil edecekler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu