GenelMisli.com Sultanlar LigiTürkiye Ligleri

Beşiktaş: 0 Atlasglobal Yeşilyurt : 3

Vestel Venus Sultanlar ekiplerinden Beşiktaş 19.hafta karşılaşmasında Atlasglobal Yeşilyurt’u Burhan Felek Voleybol Salonu’nda ağırladı.

BeşiktaşAtlasglobal Yeşilyurt : 0 – 3

Salon : Burhan Felek Voleybol Salonu
Hakemler : Mehmet Gül, Sadettin Kral

Setler : 16-25, 20-25, 19-25
Süreler : 72 dakika (21′, 27′, 24′ )

Beşiktaş : Göknur Silen, Doğu Topçicek, Bengisu Aygün, Ece Erol, Zuhal Çetin, Verda Lal Akın, Tuğçe Ersan (L), Gökçe Akkaya (L), Deniz Ece Ucarı, Elif Teksoy, Tuana Öztürk, Zeynep Mina Özgel, Sevval Burnazlar,

Atlasglobal Yeşilyurt : Nilset İrem Kaya, Elif Boran, Derya Cebecioğlu, Gözde Dal İrgi, Buket Gülübay, Tuğba Şenoğlu, (Şule Yetimoğlu (L), Derya Güç, Yasemin Sezer,

Beşiktaş, 29.Şubat.2020 Cumartesi günü Vakıfbank Spor Sarayında VakıfBank ile Atlasglobal Yeşilyurt ise 02.Mart.2020 Pazartesi günü Burhan Felek Voleybol Salonu’nda Galatasaray HDI Sigorta ile karşılaşacak.
Resimler: Refik Keskin

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu