Alpaslan Endüstri Erkekler 1.LigAntrenörlerimizGenel

Akkuş Belediyespor’ da Levent Zoroğlu dönemi

Alpaslan Endüstri Erkekler 1.Lig Takımlarından Akkuş Belediyespor, 2022-2023 Voleybol Sezonu’nda baş antrenör Levent Zoroğlu ile sözleşme imzaladı.

Yeni sezon çalışmalarına hız veren Akkuş Belediyespor, Belediye Başkanı İsa Demirci,  Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Çayıroğlu ve Kulüp As başkanı Soner Efil in katılımı ile Levent Zoroğlu ve yardımcı antrenör Hurşit Aktaş ile sözleşme imzaladılar.

Başkan İsmail Demirci, “Erkekler Voleybol 1. Lig’inde bugüne kadar ilimizi başarıyla temsil eden Akkuş Belediyespor’ umuz da Baş Antrenör Levent Zoroğlu ile yeni sezon için sözleşme imzaladık. Atılan imzaların her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyorum.” ifade etti.

 

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu