Genel

Ahmet Gülüm: ‘Bu camia seninle gurur duyuyor’

Göz yaşlarının sel olduğun törende merhum Metin Görgün'ün takım arkadaşı, kaptanı, dostu, ortağı TVF eski başkanlarından Ahmet Gülüm, arkadaşını en sevdiği tezahüratla uğurladı.

Göz yaşlarının sel olduğun törende merhum Metin Görgün’ün takım arkadaşı, kaptanı, dostu, ortağı TVF eski başkanlarından Ahmet Gülüm, arkadaşını en sevdiği tezahüratla uğurladı.

Görgün’ün Galatasaray Voleybol Takımı’ndan takım arkadaşı Ahmet Gülüm  “44 yıllık bir dostluğu sonrasında burada, bu konuşmayı yapacağımı hiç hayal etmezdim. Zor bir konuşma olacak. O’nun adına yapmam gereken bir son görev olduğunu düşünüyorum. Cesur, sevgi dolu bir adamdı.

Merhumun ölümünün ardından sosyal medyada yazılan bazı iddiaların gerçeği yansıtmadığını da belirten Gülüm, ‘kendisini yakında tanıyan biri olarak bu yazılanları anlamam mümkün değil. Aslı, astarı yok’ dedi.

‘Bu taraftar sizinle gurur duyuyor’ tezahüratını çok severdi. ‘Bu camia seninle gurur duyuyor’. O’nu unutturmayacağız. Başkanın müthiş bir projesi var. Buradaki herkesin mutlu olacağını düşündüğüm bir proje” dedi.

DÜNYA BALTACIOĞLU: TOPRAĞI BOL OLSUN, HER ZAMAN AKLIMIZDA OLACAK

Görgün’ün milli takımdan arkadaşı Dünya Baltacıoğlu, “Ne diyeceğimi ben de bilmiyorum. Metin ile 41 yılımı nasıl geçirdiğimi anlatmak istiyorum. Metin bugüne kadar bir gün hariç hepimizi gülümsetti. Kulüplerde rakip, milli takımda beraber oynadığım bir arkadaşım oldu. Sonrasında dostluğa dönüştü. Herkesin hayatına bir yerde dokunmuştur. Toprağı bol olsun, her zaman aklımızda olacak” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu