AXA Sigorta Efeler LigiGenelTürkiye Ligleri

Afyon Belediye Yüntaş 0-3 Ziraat Bankkart

Efeler Ligi 21. Hafta mücadelesinde Ziraat Bankkart, Afyon Belediye Yüntaş’ın konuğu oldu. Veysel Eroğlu Spor Salonunda oynanan mücadeleyi Ziraat Bankkart 3-0 kazandı. Karşılaşmanın setleri; 28-30, 23-25, 15-25 Ziraat Bankkart lehine sonuçlandı.

Ziraat’li Efeler almış olduğu üst üste 7 galibiyetle puanını 26’ya yükseltti. Mücadelede Wouter Ter Maat 22 sayı ile maçın en çok skor üreten oyuncusu oldu.

SALON: Veysel Eroğlu Spor Salonu
HAKEMLER: Sadettin Deneri – Serap Kuka

SETLER: 28-30, 23-25, 15-25
SÜRE: 1 saat 46 dakika

AFYON BELEDİYE YÜNTAŞ: Cristian Poglajen, Cansın Ogbai Enaboifo, Berk Yılmaz, Görkem Sertel, Gavilian Alfonso ( Alperay Demirciler (L) Hasan Balcıoğlu, Fatih Urun)

ZİRAAT BANKKART: Martin Atanasov, Wouter Ter Maat, Van Garderen, Bedirhan Bülbül, Muhammet Ertuğrul, Arslan Ekşi (Berkay Bayraktar(L) Halil İbrahim Yücel, Emin Gök, Burakhan Tosun)

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu