GenelTEKİN ATEŞNALVoleybol Haberleri

Adam Voleybol’dan altyapıya MEGA proje

Kadınlar 1. Lig’de Gaziantep’i başarıyla temsil eden Adam Voleybol, geleceğin sporcularını yetiştirmek için büyük bir projeye daha imza attı.

Sarı lacivertli kulüp, Antalya’da faaliyetlerini sürdüren ve bünyesinde birçok yetenekli sporcuların bulunduğu Megaspor Kulübü ile iş birliği protokolü imzaladı. Önceki gün Antalya’ya giden Kulüp CEO’su İdris Bilginsoy, Kulüp Menajeri Sedat Torun ve takım başantrenörü Cengiz Akarçeşme, Megaspor Kulübü Başkanı Mustafa Şaylan, Kulüp kurucusu ve başantrenörü Mahir Şaylan, kulüp kurucu antrenörü Gökhan Egeli ile bir araya geldi.  

BİLGİNSOY “TÜRK VOLEYBOLUNA ÖNEMLİ DEĞERLER KAZANDIRMALIYIZ”

Adam Voleybol Kulüp CEO’su İdris Bilginsoy imza töreninde yaptığı açıklamasında, “Megaspor Kulübümüz ile bugün çok önemli bir projeye imza atıyoruz. Çalışmalarını yakından takip ettiğimiz kulübümüz, burada yetişen genç oyuncuların bir adım daha ileriye gitmesi için yoğun bir çaba içerinde. Onların üstlendiği bu önemli misyona bizlerde Adam Voleybol olarak destek vereceğiz. Türkiye’de voleybol daha ileri gitmesi için ve önemli değerler kazandırmak için elimizden geleni yapacağız. Bugün ki attığımız imzalar camiamıza ve ülkemize hayırlı olsun” dedi. 

ŞAYLAN: “BÜYÜK HEYECAN İÇERİSİNDEYİZ”

Megaspor Kulüp Başkanı Mustafa Şaylan ise konuşmasında, “Kadınlar birinci ligde Gaziantep’i başarıyla temsil eden Adam Voleybol kulübü ile bugün belki de tarihi bir imza atıyoruz. Adam Voleybol ligde oynadığı tüm maçları kazanarak, namağlup bir şekilde lider konumda. İnşallah sezon sonunda şampiyon olacak ve Sultanlar Liginde hak ettiği yeri alacaktır. Biz ise kulüp olarak altyapıdan çıkaracağımız genç yetenekler ile Adam Voleybol’a destek vereceğiz. Bu iş birliği protokolümüz her iki kulüp içinde hayırlı olsun” diye konuştu. 

Yapılan konuşmaların ardından imzalar atılarak, toplu fotoğraf çekildi. 

Proje takımı ADAM VOLEYBOL

Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nin sosyal sorumluluk projeleri ile öne çıkan kulübü Adam Voleybol Spor Kulübü, Gaziantep’te, kız çocuklarını sporla buluşturma, yeteneklerini geliştirme ve onlara rehberlik ederek olimpiyatlarda mücadele edecek sporcular yetiştirme amacıyla “Karış Karış Gaziantep, Adım Adım Olimpiyat” projesi başlatmıştı. 

“Karış Karış Gaziantep, Adım Adım Olimpiyat” projesi iş birliği protokolü, Gaziantep Valiliği, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Türkiye Voleybol Federasyonu ve Adam Voleybol Spor Kulübü arasında imzalanmıştı. 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu