GenelMisli.com Sultanlar LigiTürkiye Ligleri

Kuzeyboru’da bir Kanada’lı… Tori

Vestel Venus Sultanlar Ligi nin yeni ekiplerinden Aksaray temsilcisi Kuzeyboru Spor Kulübü Kanada’lı Victoria Gorrell (Tori) yeni sezonda Kuzeyboru formasıyla Türkiye’de

Transfer ile ilgili kulüpten yapılan açıklama şöyle:

Victoria Leigh Mcgregor Gorrell kısa adı ile Tori Gorrell artık takımımızda ter dökecek. Transfer çalışmalarında sona gelen kulübümüz Amerikan Kolej liginin en önemli takımlarından Penn State Üniversitesi ve Porto Riko’da Amazones de Trujillo Alto takımlarında forma giymiş Tori Gorrell ile bir yıllık sözleşme imzaladı.

2019-2020 sezonunu Porto Riko’da tamamlayan, Kanada Ontorio doğumlu 25 yaşındaki genç oyuncu 1.90 boyunda ve Pasör Çaprazı, Orta Oyuncu ve Smaçör olarak görev alabiliyor. Amerikan Ncaa liginde ve Porto Riko’da bir çok başarı ve ödülü olan oyuncumuza Türkiye’ye hoş geldin diyoruz.

Kuzeyboru Sultanlar Lig’inde kalıcı olmak ve voleybolda iddiasını bir kez daha transferleriyle gösterdi. Başarılar dileriz.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu