Genel

23 Nisan’da 5.Set Gelecek Nesil’e Emanet

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünyada çocuklara armağan edilmiş yegane bayram. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin açılış günü olan bugünü geleceğimiz olan çocuklarımıza emanet etmiş.
Bu anlamlı günde ülkemizdeki geleneklerden biri de yönetenler, koltuklarını o gün için çocuklara devrediyorlar.

Türkiye’de olimpik sporların kanalı Sportstv’nin uzun soluklu voleybol programı 5. Set, bu 23 Nisan geleneğini ekranlara taşırken Savaş Eskigülek ile Burcu Hakyemez Dal, koltuklarını 2013 doğumlu Ekin İklim Çayoğlu’na emanet ettiler.

Sarıyer Türkan Şoray İlk Okulu 4.. sınıf öğrencisi olan ve Sarıyer Belediyespor altyapısında voleybol oynayan Ekin, sinema filmleri ile reklam ve dizilerde de yer alarak eğitim hayatının yanında hem spor hem de sanat kariyerine devam ediyor.

‘Bugün 23 Nisan. Atatürk’ün bizlere armağan ettiği bayram. Televizyonlarda görürdüm. Çocuklar, Cumhurbaşkanı, Başbakan falan oluyordu. Böyle bir bayram gününde bana bu imkanı veren Sportstv yönetimine, Savaş abim ve Burcu ablam ile çekimlerde bana destek olan teknik ekipteki tüm abi ve ablalarıma en içten dileklerimle teşekkürlerimi sunarım.’ diyen Ekin’in bugün iki kez yayınlanacak olan programını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Ekin İklim Çayoğlu’nun sunacağı 5. Set 23 Nisan Özel Programı bugün saat 12.00 ve 17.00’de Sportstv ekranlarında olacak.

Sports TV’yi canlı izlemek için tıklayınız.

Sports TV’ye aşağıdaki yollarla ulaşabilirsiniz
Türksat 4A 12685 V 30000 3/4 (SD)
D-Smart 84. kanal (SD)
Tivibu 94. Kanal (SD)
İnternet protokolü üzerinden televizyon
Turkcell TV+ 73. kanal (HD)
tivibu 94. kanal (HD)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu