VoleybolunAdresi.com

Ziraat Bankası gözünü yarı finale dikti

Ziraat Bankası gözünü yarı finale dikti

CEV Cup’ta ülkemizi temsil eden Ziraat Bankası, çeyrek final karşılaşmasında Belçika temsilcisi Lindemans AALST takımı ile karşı karşıya gelecek. Ankara’da Perşembe günü saat 19:00’da oynanacak olan karşılaşmanın rövanşı ise 27 Şubat 2018 tarihinde oynanacak.

Ankara’da oynanacak karşılaşmaya mutlak galibiyet parolası ile çıkacak olan Ziraat Bankası, kendi evinde taraftarlarının desteği ile maçı kazanıp Belçika’da oynanacak olan rövanş maçı öncesi avantajlı bir skor elde etmek istiyor.

Karşılaşmanın oynanacağı Başkent Voleybol Salonunda hazırlıklarını sürdüren Ziraat Bankası maça yönelik taktik ağırlıklı antrenman ile bugünkü hazırlıklarını tamamladı.

Ziraat Bankası Spor Kulübü’nün tecrübeli pasörlerinden Vefa Yılmaz; ‘’ Tur için evimizde son derece kritik bir maça çıkacağız. Eleme usulü olan turnuvalarda her tur bir öncekinden daha da zor oluyor. İyi bir takımla mücadele edeceğiz. Evimizde iyi bir sonuç elde edip rövanş maçı için avantaj elde etmek istiyoruz.’’ Şeklinde düşüncelerini ifade etti.

Cev Cup son 8 maçları ;
Belegorie BELGOROD (RUSYA) – ACH VOLLEY LJUBIJANA (SLOVENYA)
ASSECO RESOVIA (POLONYA) – GFC AJACCIO VB (FRANSA)
ZİRAAT BANKASI – LINDEMANS AALST
CALZEDONIA VERONA (İTALYA) – MONTPELLIER VOLLEY UC (FRANSA)

You must be logged in to post a comment Login