VoleybolunAdresi.com

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu’ndan yeni sezon mesajı

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu’ndan yeni sezon mesajı

Çok değerli Voleybol Ailemiz,

Şüphesiz ülkemizin en başarılı takım sporu olan voleybolumuzda yeni bir sezona daha giriyoruz. Avrupa’nın marka değeri en yüksek ligleri başında gelen Türkiye Voleybol Ligleri, Türkiye Voleybol Federasyonumuzun 60.yılına ulaştığı bu yılda, bir kez daha voleybol severlerle buluşacak.

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu olarak, gerek Milli Takımlarımızın gerekse kulüplerimizin, Türk Voleybolu adına Avrupa ve Dünya’da elde ettiği başarılarla ve Uluslararası Voleybol Hakemlerimiz ile uluslararası maç ve organizasyonlarda başarı ile görev yapan gözlemci ve hakem delegelerimizle büyük gurur duymaktayız.

Altmış yıldır ülkemizde voleybola katkı sağlayan herkese, voleybol liglerinin 49. Yılı olan 2018 – 2019 Sezonuna gelinmesindeki büyük çabaları sebebiyle başta Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanımız Sayın Mehmet Akif Üstündağ ve Yönetim Kurulu ile tüm ilgili kurullarına teşekkür ederken; yeni sezonda tüm kulüplerimizin yöneticilerine, teknik ve idari kadrolarına, sporcularımıza, hakemlerimize ve müsabaka görevlileri ile değerli basın mensuplarına başarılar diliyor, voleybol severlere keyif veren, harika bir sezon yaşamalarını temenni ediyorum.

Türk Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri olarak, Türkiye Voleybol Liglerinin Avrupa’nın en gözde ligleri arasında yer almasını sağlayan yüksek kalite ve rekabetin yaşanmasına katkı sağlamaya gayret edeceğimiz 2018-2019 Sezonu hayırlı olsun.

Çetin Ok
Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Başkanı

You must be logged in to post a comment Login