VoleybolunAdresi.com

Vedat Mekik: “Kazanmak için tüm gücümüzle mücadele edeceğiz”

Vedat Mekik: “Kazanmak için tüm gücümüzle mücadele edeceğiz”

Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde ilk maçını Karşıyaka Spor Kulübü ile yapacak olan Küçükyalı Yelken ve Spor Kulübü’nün antrenörü Vedat Mekik maç öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Vedat Mekik: “Karşılığını Alma Zamanı Geldi. Başlangıçlar her zaman zordur buna bir de deplasman eklendiğinde zorluk derecesi bir kat daha artıyor. Ancak biz iyi bir ekibiz ve bir hedefimiz var. Bu hedefe ulaşmak için öncelikli amacımız iyi voleybol oynamak ve bu iyi oyun neticesinde sonuca ulaşmak. Bunu başaracak güce sahip olduğumuzun bilincindeyiz. Rakibimiz ligin güçlü ekiplerinden güçlerinin farkındayız ve saygı duyuyoruz. Kazanmak için tüm gücümüzle mücadele edeceğiz. Son olarak 2018/2019 sezonunun tüm takımlara hayırlı olmasını, sakatlıkların olmadığı, fair playin önde olduğu ve voleybolun kazandığı bir sezon olması en büyük isteğimdir.” dedi.

Karşıyaka Spor Kulübü ile Küçükyalı Yelken ve Spor Kulübü arasındaki karşılaşma 7 Ekim 2018 Pazar günü saat 16:00’da Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda oynanacaktır.

You must be logged in to post a comment Login