VoleybolunAdresi.com

VakıfBank Voleybol Okulu Bursa’da eğitimlere başladı.

VakıfBank Voleybol Okulu Bursa’da eğitimlere başladı.

VakıfBank’ın Türk kadınını ve Türk sporunu dünyaya tanıtmak amacıyla 32 yıldır kesintisiz desteklediği VakıfBank Spor Kulübü, bu alandaki altyapı yatırımlarına devam ediyor.
Yetiştirdiği sayısız oyuncuyla Türk voleyboluna hizmet eden sarı-siyahlılar, geleceğin yıldızlarını bulmak için Bursa’da yeni voleybol okulunun kapılarını açtı.

Yeni açılan voleybol Bursa Voleybol Okulunun yanı sıra İstanbul’da Ataşehir ve Üsküdar, İzmir’de Güzelbahçe ve Işıkkent, Ankara’da ise Batıkent’te bulunan beş voleybol okulu faaliyetlerine devam ediyor.
Çalışmalarına 22 Eylül Cumartesi günü başlayan yeni voleybol okulunda cumartesi ve pazar günleri 2004-2011 arası doğumlu kız çocukları eğitim alacak.

VakıfBank Voleybol Okulları’nda öğrencilere temel voleybol bilgisi başta olmak üzere fiziki, teknik ve mental eğitimler verilecek. VakıfBank Spor Kulübü’nün tecrübeli antrenörleri tarafından verilecek olan eğitimlerin ardından başarılı olan sporcular, başta VakıfBank altyapısı olmak üzere Türk voleyboluna kazandırılacak.

VakıfBank Voleybol Okulu – Nilüfer / Bursa:
Era Koleji Spor Salonu
İhsaniye Mahallesi, Çızakça Lisesi Sokak, No: 2, Nilüfer / Bursa
Burhan Zümrüttaş: 0533 557 22 37

You must be logged in to post a comment Login