VoleybolunAdresi.com

TVF Erkekler 1.Lig’e Hoş Geldin, İnegöl Belediyespor Genç Takımı 

TVF Erkekler 1.Lig’e Hoş Geldin, İnegöl Belediyespor Genç Takımı 

Malatya’da düzenlenen Voleybol Erkekler 2.Lig play-off  final 1.Grup karşılaşmalarında ilk gün Sant Josehp karşısında 0-3 kaybeden İnegöl Belediyespor’ un Genç Takımı, ikinci gün Şanlıurfa Büyükşehir Belediyeyi 3-0 üçüncü ve son gün ise karşılaştığı Kartepe Belediyespor’u 25-16, 20-25, 25-22 ve 25-13’lük setlerle 3-1 mağlup ededere adını yeni sezonda TVF Erkekler 1.Lig’ yazdırdı.

İnegöl Belediyespor Genç Takım başantrenörü Bora Şensoy, ” Bu başarıda bizlere her türlü fedakarlıktan kaçınmayan Yönetim Kurulu üyelerimize, Teknik Kadronda görev alan  Yardımcı Antrenörenöreüm, Hurşit Aktaş ve Mustafa Ak’ın üstün çaba ve gayretleri ile oyuncularım, Berke Öztürk, Talha Banışoğlu, Onurcan İrteni, Burak Algın, Yusuf Eren, Asaf Çelik,  Beytullah Malçok,  Ömer Kurtay, Oktay Tetik, Furkan Yıldız, Emirhan Ulutaş,  Onur Kaba, Ahmet Çetinkaya, Enes Katataş ve Mustafa Susam göstermiş oldukları çaba ve gayretlerinden dolayı sonsuz teşekkürler ederim” dedi.

İnegöl Belediyespor’un 1.Lige çıkması dolayısıyla açıklama yapan İnegöl Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanımız Alper Taban, “ Grup maçlarından sonra yarı final ve final müsabakalarında sporcularımız ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Ve adlarını 1.lige yazdırdılar. Ben gösterilen bu önemli başarıdan dolayı tüm Belediyespor yöneticilerimizi, teknik kadromuzu ve voleybolcularımızı canı gönülden kutluyorum. Bu başarı hepimizin. İnşallah takımımızın 1.ligde şehrimize yakışacak şekilde mücadele edeceğine yürekten inanıyorum” diye konuştu.

You must be logged in to post a comment Login