VoleybolunAdresi.com

Türk Hava Yolları, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü Unutmadı

Türk Hava Yolları Kadın Voleybol Takımı CEV Challenge Kupası 16’lı final turu ilk maçına Milli yüzücü Sümeyye Boyacı’yı davet etti.

Türk Hava Yolları Kadın Voleybol Takımı, CEV Challenge Kupası 16’lı final turunda, İspanyol temsilcisi Ibsa CV CCO 7 Palmas takımı ile karşılaştığı birinci müsabakaya Sümeyye Boyacı’yı davet etti. Kulüp tarafından yapılan basın duyurusunda, “Farklılıkların hiç kimse için engel oluşturmadığı engelsiz bir dünya umuduyla, tüm engellilerin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyor, kendilerine huzurlu ve mutlu bir ömür diliyoruz.” denildi.

Dünya çapında kazandığı başarılar ile ülkemizi gururlandıran ve en son Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda Dünya ikincisi olan 2003 doğumlu Milli yüzücümüz Sümeyye Boyacı’ya Türk Hava Yolları Takım Kaptanı Aneta Kocmanova Havlickova, tüm özel gereksinimli bireyler adına çiçek ve plaket takdim etti.

Türk Hava Yolları’nın 3-0’lık üstünlüğü ile biten maçın sonunda Türk Hava Yolları İcra Komitesi ve Yönetim Kurulu Başkanı, aynı zamanda Türk Hava Yolları Spor Kulübü’nün de Başkanı olan İlker Aycı takımı tebrik etmek için sahaya indi. Bu esnada, Sümeyye Boyacı’ya da davete katılım gösterdiği için teşekkür etti ve başarı temennilerini iletti. Daha sonra takım mensupları, idari kadro ve Sümeyye Boyacı, hep birlikte fotoğraf çekildi.


You must be logged in to post a comment Login