VoleybolunAdresi.com

Tecrübeli pasör Vefa Yılmaz: Eve dönmek güzel

Tecrübeli pasör Vefa Yılmaz: Eve dönmek güzel

Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla başlayacak Halkbank’ta yeni transferlerden Vefa Yılmaz, yeniden Halkbank forması giyecek olmanın kendisini heyecanlandırdığını söyledi.

Halkbank’ın şampiyonlukların takımı olduğunu dile getiren tecrübeli pasör, “Hem ülke hem Ankara’yı başarı ile temsil eden, genlerinde başarı olan bir takımız. Bu kadroya dahil olmak çok güzel. Bununla birlikte sorumluluğumuzu da artırıyor. Çünkü formaya layık olmanız gerekiyor. Biz önce bu sorumluluğu yerine getirmeliyiz. Devamı sonradan gelir” diye konuştu.

Yenilmez armada olacağız

24 nisan 1982 doğumlu, 1.89 metre boyundaki milli pasör, bu yıl da üç kulvarda yarışacaklarını belirterek, yeni bir antrenör yönetiminde yeni bir kadro ile start vereceklerini ifade etti. Yılmaz, “Eminim, bu kadro ilerleyen zamanlarda ‘yenilmez armada’ olacaktır. Uzun bir sezon bizi bekliyor. Her pozisyonda alternatifli bir kadromuz olacak. Buradaki forma rekabeti takımımızı ileriye götürecektir. Sezonun tüm takımlar için sağlıkla başlayıp, sağlıkla bitmesini temenni ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

You must be logged in to post a comment Login