VoleybolunAdresi.com

Solhan Spor’da yeni yönetim

Bingöl’ün Voleybol temsilcisi Solhanspor’un akıbeti kamuoyunu meşgul ederken voleybol sevdalıları bir araya geldiler ve  Solhanspor’un başarısının devam etmesi için elini taşın altına koyarak devam kararı aldılar. Kulüp Başkanlığına Sebahattin İslamoğlu getirildi.

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhanspor, 2019-2020 voleybol sezonunda yeniden salonlarda yerini alacak. 

Sosyal medyada Solhanspor’un yok olmaması için taglar açılıp takımın devam etmesi için görüşler belirtilirken Solhan Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, AK Parti Solhan İlçe Başkanı Nihat Doğu, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Abdullah Bildik, Solhan Spor yöneticileri ile üyeleri bir araya geldi. 
Kulübün dünden bugününü masaya yatıran katılımcılar geçmişte kulübe emeği olanlara teşekkür edip sıkıntıları dile getirip yeni yol haritasını çizdiler. 
Kulübün bütçesinden sporcu ve tesis giderlerinden kurulacak takımın durumuna kadar her şeyi tüm çıplaklığıyla açık bir şekilde dile getiren katılımcılar bunca emeklerle bugünlere getirilen takımın ligde devam etmesinin Solhan ve gençlik için önem arz ettiği hususunda fikir birliğine varıldı. Yapılan istişareler sonunda  Sebahattin İslamoğlu Başkanlığı’nda yönetim belirlenerek yola devam denildi.

Lig müsabakalarına bir ay gibi kısa bir süre kaldığına dikkat çekilen toplantıda sporcu transferleri için harekete geçilmesi kararlaştırılıp Kulüp eski başkanı Ferhat Sönmez’in aktif rol alacağı aktarılırken farklı dönemlerde kulüpte görev alan yöneticilerden yönetim kurulunun oluştuğu ve iş insanlarından da destek alınacağı aktarıldı.
Savaş Eskigilek

You must be logged in to post a comment Login