GenelTürkiye LigleriVoleybol Magazin

Shining Stars kadrosuna iki önemli isim kattı.

Menajerlik alanında bir çok ilke imza atan Türkiye’nin FIVB lisanslı ilk menajerlik ajansı olan Shining Stars kadrosuna iki önemli isim kattı.

Konu ile ilgili görüşlerini aktaran Shining Stars Genel Müdürü Tunç Afşar, “Reklam ve sponsorluk müdürü olarak aramıza katılan Çağla Parlak bundan sonra sporcularımız için reklam ve sponsorluk alanında çalışmalarda bulunacak, var olan anlaşmaları yönetecek. Esra Çay da aramıza medya-iletişim koordinatörü olarak katıldı, şirketimizin ve sporcularımızın medya ilişkilerinde, sosyal medya kullanımlarında yardımcı olacak. Her geçen gün büyüyen Shining Stars sporcu ailesine kusursuz hizmet verebilmek adına bu adımları atıyoruz. Zoom ve instagram üzerinden canlı yayınlarımızı, yeniden başlayan yasaklar sürecinde arttıracağız. İnstagram üzerinden ‘Yıldızlı Sohbetler’ serisi ile sporcularımız hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilecek, özellikle gençlerimiz tavsiyelerden faydalanabilecek. Mutsuz gecen 2020’nin yerini musmutlu geçecek 2021’e bırakmasını ümit eder, herkese sağlıklı bir yeni yıl dilerim” ifadelerini kullandı.

Aramıza hoş geldiniz, yeni görevinizde başarılar dileriz.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu