VoleybolunAdresi.com

Sayın Biz Takımı Oyuncuları ve Aile Yakınları,

Sayın Biz Takımı Oyuncuları ve Aile Yakınları,
Bilindiği gibi Voleybolun Unutulmazları Biz Takımı Ansiklopedi seti, yazarı Sevgili Gülnur Özfer Görgün tarafından derneğimize sadece bu proje için kullanma şartı ile bağışlanmıştır.
Kendi özel kutusu içinde, 5 cilt, 16,7 kg ağırlığında olan bu dev eseri, sizlerden gelen talepler doğrultusunda Yurtiçi Kargo firması ile yaptığımız özel bir anlaşma ile ödemeli olarak Türkiye’nin her yerine, kapınıza, adresinize son derece uygun fiyatla (32TL KDV dahil) gönderimini sağlıyoruz.
Ancak kargo firması ile yaptığımız bu anlaşma bir süre daha devam edip, sonlanacaktır.
Ayrıca yaz dönemine girilmesi sebebiyle derneğimizin tek tek olan ansiklopedi isteklerinize aynı biçimde devamı mümkün olmayacak ve depomuzdan sadece toplu gönderiler gerçekleştirilecektir.
Bu nedenle sizlerden ricamız ansiklopedi edinmek isteyen kişilerin taleplerini en geç 05 Ağustos 2019 Pazartesi tarihine kadar bildirmelerini, bu tarih sonrasında sadece toplu gönderimler için hizmet verebileceğimizi bildirmek isteriz.
Bilgilerinize sunarız.
Saygılarımızla.
Voleybolcular Derneği

İletişim:
Saygun Keskin: 0 (542) 453 60 12
Semih Soyer: 0 (533) 216 99 63
Nuray Sıtkı Uyar: 0 (533) 446 78 01

! Dernek Başkanımız Nuray Sıtkı Uyar bir operasyon geçirmiş ve nekahat döneminde olduğu için diğer arkadaşlarımızla iletişim daha hızla geri dönüşü sağlayacaktır.

You must be logged in to post a comment Login