VoleybolunAdresi.com

SARIYER BELEDİYESPOR’A İKİNCİ YARDIMCI ANTRENÖR

SARIYER BELEDİYESPOR’A İKİNCİ YARDIMCI ANTRENÖR

Sarıyer Belediyespor, lig maçlarına yaklaşırken teknik ekip kadrosuna bir yeni ismi daha ekledi ve kendi altyapısındaki başarılı antrenör Ali Kayaoğlu’yu, 2. Yardımcı Antrenör olarak altyapıdan A Takım kadrosuna yükseltti.

 Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 1.Ligi ekiplerinden Sarıyer Belediyespor, kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Kendi altyapı takımlarından Genç Takım, Yıldız Takım ve 2. Lig takımlarını iki yıldır çalıştıran ve takımla birlikte birçok başarıya imza atan genç ve başarılı antrenör Ali Kayaoğlu’yu, A Takım kadrosuna dâhil etti.

Antrenörlüğe Bahçelievler Voleybol Spor Kulübü’nde 2.lig yardımcı antrenörü olarak başlayan Ali Kayaoğlu, burada Midi ve Genç Takım antrenörlüğü yapmış, voleybolcu geçmişi olarak da Galatasaray alt yapısında oynamıştı. Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu ve Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü voleybol altyapısında 2 yılı aşkın süredir birçok başarıya imza atan antrenör Ali Kayaoğlu,  yeni sezonda A Takımı’ndaki yeni göreviyle birlikte aynı zamanda altyapı antrenörlüğü görevine de devam edecek.

 

You must be logged in to post a comment Login