VoleybolunAdresi.com

Sarıyer Belediyespor, Grubunda Lider olarak yoluna devam ediyor. 

Sarıyer Belediyespor, Grubunda Lider olarak yoluna devam ediyor.

Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 1. Ligi ekiplerinden Sarıyer Belediyespor, geçtiğimiz hafta yükseldiği liderlik sırasını, bu hafta da set vermeden aldığı 3-0’lık galibiyetle koruyarak ligin tek namağlup takımı olmaya devam ediyor.

Sarıyer Belediye Başkanı ve aynı zamanda Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Onursal Başkanı Şükrü Genç’in temelde kadın ve çocuklara spor yapma alışkanlığı kazandırmak ve sağlıklı bireyler yetiştirmek amaçlı hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi Kadın Voleybol Takımı, bu sezon ligde başarılı bir performans sergiliyor. Sezon başında başarılı transferlerle ve kadro yapılanmasıyla yenilenen takım, bugün Burhan Felek Spor Salonu’nda Küçükyalı Yelken Spor ile karşı karşıya geldiği maçta setlerden alınan 12-25,15-25 ve 9-25’lik skorlarla 3-0 galip geldi ve lig başından itibaren 5 hafta boyunca rakiplerine set vermeden tek namağlup takım olmayı başararak geçtiğimiz hafta oturduğu liderlik koltuğunda yerini korudu.

Aldıkları 3 puanla lig puanını 15.720’ye yükselten ve liderliği koruyan Sarıyerli Sultanlar, 4 Kasım Pazar günü saat 17.00’de Bahçeköy Orman Fakültesi Spor Salonu’nda Özateş’i konuk edecek.  

You must be logged in to post a comment Login