VoleybolunAdresi.com

Sarıyer Belediyespor, Alt yapısından iki oyuncusunu A takıma kazandırdı.

Sarıyer Belediyespor, Alt yapısından iki oyuncusunu A takıma kazandırdı.

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Lig ekiplerinden Sarıyer Belediyespor, kendi altyapısında yetiştirdiği genç ve başarılı iki oyuncuyu A Takım kadrosuna yükseltti.

Voleybola Sarıyer Belediyespor altyapısında başlayan 2001 doğumlu Ceren Gökkaya ve 2002 doğumlu Ece Emrullah, uzun süredir göstermiş oldukları başarılı performanslarıyla A Takım kadrosuna geçmeye hak kazandı.

Sosyal sorumluluk projesi bazında yıllardır geleceğin sporcularını yetiştirme doğrultusunda çalışmalarını sürdüren ve binlerce çocuğu spor dünyasına kazandıran Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü’nün Başkanı Hayrettin Dereli, konuyla ilgili “ Bizim temelimiz çocuklar. Biz gücümüzü onlardan alıyoruz. Onları, geleceğin sağlıklı ve ahlaklı bireyleri olmaları için sporla eğitiyoruz. Ceren ve Ece gözlerini voleybola bizim kulübümüzde açtılar. Bu bizim için ayrıca bir gurur. Aynı zamanda her iki oyuncumuz A Takım’ın yanı sıra Genç Takımımızda da yer almaya devam edecekler. Güzel bir takım oluşturduk. Tüm oyuncularımız pırıl pırıl. Fikstürümüz de belirlendi. Bu sezon oldukça dinamik ve iddialı bir sezon olacağa benziyor. Herkese başarılı ve sakatlıksız bir sezon diliyorum.” açıklamalarında bulundu.

Geçtiğimiz sezon U16-U17 Milli Takım kamplarına dâhil olan 1,89 boyundaki Ece Emrullah orta oyuncu; 1.75 boyundaki Ceren Gökkaya da smaçör ve libero mevkisinde Sarıyer için mücadele edecek.

You must be logged in to post a comment Login