VoleybolunAdresi.com

Rota Koleji zirveyi sevdi

Rota Koleji zirveyi sevdi

 Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda ilk hafta Bahçelievler Voleybol’u İstanbul’da 3-0 yenerek oturduğu liderlik koltuğunu Balıkesir DSİ ve Salihli Belediye galibiyetleriyle bırakmayan Rota Koleji sezona fırtına gibi girmenin mutluluğunu yaşıyor.

Çekirdek kadroyu koruyup genç takviyelerle sezona başlayan turuncu-beyazlı ekip son olarak deplasmanda Salihli Belediyespor’u 3-2 mağlup ederek 9.920 puanla tüm rakiplerinin önünde yer aldı. Genç oyuncuların birbiriyle çabuk kaynaştığını ve tam anlamıyla kolej takımı olduklarını belirten Rota Koleji Voleybol Şube Müdürü Meltem Sümerkan Aksoy, “Sezona 3’te 3 yaparak başlamak takımın kendine olan özgüvenini artırdı. Rota Koleji olarak kendi altyapımızdan yetişen oyuncularımızı, genç, gelecek vadeden, hedefi olan ve çalışmayı seven oyuncularla harmanladık. Her maça kazanmak için hazırlanıp sahada en iyisi için mücadele edeceğiz” dedi.

Rota Koleji 4. hafta mücadelesinde 24 Ekim Çarşamba günü Gaziemir Spor Salonu’nda saat 14.00’te Karşıyaka’yı konuk edecek.

You must be logged in to post a comment Login