GenelTürkiye LigleriTVF Kadınlar 2.Lig

Play-off’ lara adım adım ilerleyen İskofya

TVF Kadınlar 2.Lig 7.Grupta mücadele eden İskofya Spor Bayan Voleybol Takımı 2020-2021 sezonunda ilk hedefi grubunu lider tamamlayıp Play-Off’larda mücadele etmek.

Ligde karşılaştığı Ordu Çamlık Spor’u 3-2, Osmancık Belediyespor, Çorum Voleybol, Ünye Gücü FK, Fındıklı T. Doğa, Kastamonu Doğa Gençlik ve Fatsa Halk Eğitim’i 3-0 mağlup edip, 7 maçta 7 galibiyetle ilk yarıyı lider tamamladı.

10.Ocak.2021 Pazar Günü deplasmanda Ordu Çamlık Spor ile 2021 in ilk maçını gerçekleştirecek. Takım kaptanı Emel Demirkol Çetin, ” senenin ilk karşılaşmasını deplasmanda Ordu Çamlık Spor ile gerçekleştireceğiz, sezon başında ilk karşılaşmamızda iki set verdiğimiz Ordu ekibine sahasında daha az hata ile oynayıp set vermeden dönmek istiyoruz. Güzel bir karşılaşma olacak.” dedi.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu