ERKEKLERDE TRANSFERLERGenelTürkiye Ligleri

Orçun Ergün, Solhan Spor’da

Son olarak Halkbank forması giyen pasör Orçun Ergün, önümüzdeki sezon AXA Sigorta Efeler Ligi’nin yeni takımı Solhan Spor ile anlaştı.
1992 İstanbul doğumlu 1.95 boyundaki pasör Orçun Ergün, voleybola Beşiktaş altyapısında başlayıp A takıma kadar yükseldi. 17 kez milli forma giyen pasör Ergün, Beşiktaş, Ziraat Bankası, Şahinbey Belediyesi, Tokat Belediye Plevne, Arhavi Belediye ve Halkbank takımlarında oynadı.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Solhan Spor Kulübü Başkanı Sebahattin İslamoğlu, “AXA Sigorta Efeler Ligi’nde kalıcı olmak ve gençlerimizin geleceğine dokunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun için de iyi bir ekip gerekiyor. Bizler de ekibimizi oluşturuyoruz. Daha önce Galatasaray’dan pasör Muzaffer Yönet kardeşimizi transfer etmiştik. Bugün de Halkbank’tan pasör Orçun Ergün kardeşimiz ile anlaştığımızı duyuruyoruz. Pasör eksikliğimiz kalmamıştır. Diğer pozisyonda eksik olan sporcularımız için görüşmelerimiz devam ediyor. Sporcularımız ve kulübümüz için sürecin hayırlı geçmesini diliyorum.” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu