GenelMisli.com Sultanlar LigiTürkiye Ligleri

Nilüfer Belediyespor liderliği sevdi 3-0

Misli.Com Sultanlar Ligi’nin üçüncü haftasında Nilüfer Belediyespor, konuk ettiği Beşiktaş’ı zaman zaman çekişmeli geçen mücadelede 3-0 yenerek ilk sıradaki yerini korumayı başardı.

Genç ve tecrübeli oyuncularıyla Beşiktaş sete Seda’nın hücumlarıyla başlayıp öne geçmesine karşın kısa sürede toparlanan Nilüfer Belediyespor son bölümü etkili oynadı ve seti 25-16 kazandı. İkinci set smaçörlerin mücadelesi şeklinde geçti. Tecrübeli oyunculara sahip olan Nilüfer Belediyespor setin sonlarını iyi oynayınca zorlandığı bu seti 25-21 kazandı. Üçüncü sette oyunun kontrolünü tamamen elinde bulunduran Nilüfer Belediyespor seti 25-14 maçı ise 3-0 kazandı.

Salon: Cengiz Göllü Voleybol Salonu
Hakemler: Serap Kuka, Ali İhsan Gözü
Esra Kayrak, Ali Delidağ, (1) Gizem Görpe, (2) Hakkı Ak

Nilüfer Belediyespor: Fulden Ural, Marie Willow Johnson, Buse Ünal, Grace Sarah Wilhite, Yasemin Yıldırım, Emily Susan Maglio (Buse Kayacan/ libero, Aslı Tecimer, Sıla Özyürek,

Beşiktaş: Sinem Yıldız, Seda Aslanyürek, Sude Pehlivan, Ezgi Dilik, Rida Erlalelitepe, Seray Altay (Erce Kasapoğlu-Gökçe Akkaya/libero, Zeynep Batmaz, Deniz Hakyemez) 

Setler: 25-16, 25-21, 25-14
Süre: 82 Dakika (25, 31, 26)

A.Cemal Ekentok

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu