VoleybolunAdresi.com

Marmara Ereğlisi’nde Plaj Voleybolu Coşkusu

Marmara Ereğlisi’nde Plaj Voleybolu Halk Turnuvası büyük bir coşku ile başladı.

Tekirdağ’ın Marmaraereğlisi ilçesinde gerçekleşen Plaj Voleybolu Halk Turnuvası muhteşem etkinliklerle başladı.
İlk olarak sabah saatlerinde Halk Turnuvası karşılaşması ile etkinlik başladı. Ardından profesyonel voleybolcular bir gösteri maçı yaparak izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. 

Protokol üyeleri ve vatandaşların katılımıyla Plaj Voleybolu Halk Turnuvası açılış seremonisi gerçekleşti.

 Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan açılış seremonisinde Başkan Hikmet Ata bir konuşma gerçekleştirdi.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, “Bunaltıcı yaz ayları olması nedeniyle hem vatandaşlarımızın eğlenmesi hem de otizme farkındalık oluşturmak adına Marmaraereğlisi Belediyesi olarak böyle bir etkinliğe imza attık. Üç gün boyunca yapılacak olan voleybol turnuvasıyla vatandaşlarımızın keyifli vakit geçireceklerine inanıyorum. Sosyal belediyeciliğimiz devam edecektir. Herkese iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Başkan Hikmet Ata’nın konuşmasının ardından otizmli çocuklar plaj voleybolu oynayarak izleyicilerden büyük alkış aldı. Otizmli çocuklarımızın maçlarını tamamlamasının ardından çocuklara madalyaları takıldı.

Programa katılanlar arasında; Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, Başkan Yardımcılarımız Muharrem Şen ve Sinem Özüpek, DSP Tekirdağ İl Başkanı Mehmet Yaman ile DSP Marmaraereğlisi İlçe Başkanı Sinan Kutbay ve MARSAD Başkanı MARTAŞ Limanı Genel Müdürü Orhan Çebi, Epirden Beach Volley Onursal Başkanı Gülbin Epirden ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Marmaraereğlisi Plaj Voleybolu Halk Turnuvası 4 Ağusatos Pazar günü oynanacak Final maçları ile tamamlanacak.
Savaş Eskigülek
You must be logged in to post a comment Login