VoleybolunAdresi.com

Marmara Ereğlisi’nde Büyük Coşku

Marmaraereğlisi Belediyesi Plaj Voleybolu Halk Turnuvası, Yeniçiftlik Plaj’ında yoğun bir ilgiyle devam ederken,  sahadaki çekişmeli maçlar, tribünlerde coşku ile takip ediliyor.

Tekirdağ’ın şirin ilçesi Marmaraereğlisi’nde, Marmara Ereğlisi Belediye Başkanlığı’nın ilk kez düzenlediği ve Otizmli Bireyler İçin Farkındalık Yaratma projesini de kapsayan Plaj Voleybolu Halk Turnuvası devam ediyor.


Turnuvanın ikinci gününde  galipler ve mağluplar gruplarında maçlar oynandı. Arnavutluk ve Romanya ile Antalya ve İstanbul’dan turnuvaya katılan ikişer takımın heyecan dolu maçları büyük ilgi ile takip edilirken, turnuvanın son günü için de heyecan giderek artıyor.

4 Ağustos Pazar günü sona erecek Marmaraereğlisi Belediyesi Plaj Voleybolu Halk Turnuvası’nda Final maçlarında Halk Turnuvasının Kadınlar ve Erkeklerdeki Şampiyonları belli olacak.

Ardından turnuvanın Erkekler kategorisinde Plaj Voleybolu Milli Takımı formasını da defalarca giyen sporculardan İbrahim Çadır/Serkan Durasi, Hakan Göğtepe/Devrim Benzer ve Bilal Demiröz/Şafak Sezer Marmaraereğlisi Belediyesi Plaj Voleybolu Halk Turnuvası Erkekler Şampiyonu olmak için korta çıkacaklar.

Günün son mücadelesinde ise Kadınlar kategorisinde Yarı Final ve Final maçları oynanacak.

Kadınlarda Arnavutluk ekibi Juda/Xyloda ile Romen takımı Hododi/Korkoz ile bir diğer Romen takımı Sandu/Alexia çifti Antalya’dan Ecem/Büşra çifti ile Final’e kalma mücadelesi verecekler.
Final ve üçüncülük maçlarının ardından

Marmaraereğlisi Belediyesi Plaj Voleybolu Halk Turnuvası ödül töreni ile sona erecek.


Marmara Ereğlisi Plaj Voleybolu Halk Turnuvası, ülkemizde plaj voleybolunun temellerinin atılmasına büyük emeği olan, Türkiye’nin birçok yerinde 22 yıl aralıksız  turnuvalar düzenleyen ve iki yıl önce aramızdan ayrılan rahmetli Hasan Uğur Epirden’in eşi ve Epirden Beach Volley Onursal Başkanı Gülbin Epirden’in konuk olarak katıldığı,  Epirden Beach Volley’de yılların tecrübesi ile birçok turnuvayı başarı ile gerçekleştirmiş olan Gökhan Saygı, Ercan Küçüktuğsuz, Hikmet İnanlı, Baki Başarır, Mehmet Ata, Ahmet Ateş gibi  isimlerin ve Marmaraereğilisi’nde bir çok başarılı organizasyonu gerçekleştiren Kadir Hergüner organizatörlüğünde ARMADA’nın müzikleri ile büyük bir coşku içinde 4 Ağustos Pazar günü sona erecek.
Şavaş Eskigülek

Ek alanı

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir