GenelTürkiye LigleriVoleybol Magazin

Marco Motta,”Şampiyonlar Kupasına iyi hazırlandık ve aldık”

AXA Sigorta Şampiyonlar Kupası finalinde ezeli rakibi VakıfBank’ı 3-2 yenerek üst üste üçüncü, toplamda beşinci kez kupayı kazanan Eczacıbaşı VitrA takım başantrenörü Marco Motta, maç sonrası yaptığı açıklama.

Marco Motta: “Sezon başlarken bu takımın büyük bir potansiyeli olduğunu anlamıştık. Gün gün, hafta hafta takımın daha iyi bir şekilde çalıştığını görüyoruz. Bu çalışmayı Şampiyonlar Kupası’nda, çok güçlü bir rakibe karşı göstermiş olduk. Rakibimizin beş yabancı oyuncusu ve milli takımlarda yer alan da yedi oyuncusu var. Bizimse yaş ortalamamız 24’ün altında. Bugün de galibiyetten bağımsız olarak iyi bir oyun sergiledik. Gelişime çok açık bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Bence güzel bir sezon geçirebiliriz. Umarım sezonu güzel bir şekilde sonlandırırız.”

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu