VoleybolunAdresi.com

Kuzeyboru galibiyet serisine bu haftada devam dedi.

Kuzeyboru galibiyet serisine bu haftada devam dedi.

TVF Kadınlar Voleybol 2.Lig 5.Grup ekiplerinden Kuzeyboru deplasmanda Seyhan Belediyespor’a  konuk oldu. 1.Lig hedefi ile çıktığı yolda çalışmalarına aralıksız devam eden Kuzeyboru Adana, Seyhan Belediye ile Menderes Kapalı Spor Salonunda karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında maçın başından sonuna üstünlük kuran Kuzeyin Sultanları 25-12, 25-7, 25-19 setlerle karşılaşmayı 3-0 kazandı.

Yeni transferlerinden Elif ve Gizem’in de boy gösterdiği karşılaşmada başarılı performanları ile göz doldurdu. Maç sonu açıklamalarda bulanan libero Elif KAVRAR ; ” Güzel bir maç oldu takımla çıktığım ilk maçtı ve arkadaşlarımla kısa sürede kaynaştım. Önümüzde önemli bir Kayseri maçı var ve biz bu maçı alıp şampiyon olmak istiyoruz. Aksaray halkının karşısına ilk kez çıkacağım bu mücadele de bize desteklerini esirgemesinler.” ifadelerini kullandı.

Kuzeyin Sultanları 06 Ocak Pazar günü saat 14.00’de grubun lideri Kayseri OSB ile Aksaray Atatürk Kapalı Spor Salonunda karşı karşıya gelecek. 13 maçta 12 galibiyet ve 35.400 puanla grubunda ikinci sıraya oturan Kuzeyboru liderlik sınavına çıkacak.

 

You must be logged in to post a comment Login