VoleybolunAdresi.com

Küçükyalı Yelken’den Sezon Açılış Yemeği

Küçükyalı Yelken’den Sezon Açılış Yemeği

Yaptığı transferlerle iddialı bir kadro kuran ve lige şampiyonluk parolasıyla hazırlanan Bayanlar Voleybol 1. Lig takımlarından Küçükyalı Yelken ve Spor Kulübü, sezon açılış yemeği düzenleyerek basın ile bir araya geldi.

İstanbul Kozyatağı’nda bulunan Hayati Ocakbaşı Restorant’ta düzenlenen sezon açılış yemeğine Küçükyalı Yelken ve Spor Kulübü Başkanı Selçuk Uzun, 2. Başkan Vedat Başkapan, Başkan Yardımcısı Tolga Veyseloğlu, Voleybol Şube Sorumlusu Şahin Gürz, Sportif Direktörler Ufuk Soygür ve Ersan Büyükpolat, A Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Vedat Mekik, Yardımcı Antrenör Sezgin Karpuz, sporcular ve basın mensupları katıldı. Oldukça keyifli geçen sezon açılış yemeğinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan kulüp yöneticileri, kulüp ve hedefler hakkında bilgi paylaştı.

Dilan Yaşar’a Sürpriz Doğum Günü
Geçtiğimiz günlerde yeni yaşına giren yetenekli smaçör Dilan Yaşar’a sezon açılış yemeğinde sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Yeni yaşına giren Dilan Yaşar’ı yöneticiler, takım arkadaşları ve basın mensupları tebrik etti.

Resimler : Kadir Küçükay

You must be logged in to post a comment Login