VoleybolunAdresi.com

Kazakistan’da gerçekleşen 1.Lig’in ilk turnuva şampiyonluğuna Türk İmzası

Kazakistan 1.Lig Kadın Voleybol Takımlarından Zhetysu Voleybol Kulüp’ i çalıştıran Burhan Canbolat, yine Sezonun ve ligin ilk turnuvasını lider olarak tamamladı.

Kazakistan 1.Lig Kadın Voleybol Takımları dört kez gerçekleşen turnuva maçları ile süper kupaya ulaşıyor. Kazakistan’ın Oskemen şehrinde 10-17 Kasım.2019 tarihleri arasında gerçekleşen yedi lig takımı ile tamamlandı. Turnuvaya katılan Altay-2 Voleybol Kulüp’ü’ yi 3-0, Altay Voleybol Kulüp’ü 3-0, Almaty Voleybol Kulüp’ ü 3-2, Astana Voleybol Kulüp’ ü 3-0, Karaganda Voleybol Kulüp’ü 3-0, Kuanis Voleybol Kulüp’ ü 3-1 ve Pavlodar Voleybol Kulüp’ ü de 3-0 mağlup edip, Ligde 20 puanla 1.Grup karşılaşmalarını lider tamamlamıştır.

Başantrenör Burhan Canbolat, Yardımcı ve istatistik antrenörü Mustafa Kılınç, Kondisyoner Alpaslan Çelik, Fizyoterepist Günay Topaloğlu’ nun çalıştırdığı Zhetysu Voleybol Kulüp, 10-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Taldykorgan şehrinde gerçekleşecek 2. Turnuvaya ev sahipliği yapacaktır.

Kazakistan da başarılı maçlara imza atan Zhetysu Voleybol Kulüb’ üne Voleybolun Adresi olarak başarılarının devamını dileriz.
Tekin Ateşnal – Voleybolun Adresi

You must be logged in to post a comment Login