VoleybolunAdresi.com

Karayollar, “Teknik Ekibimiz ile Yola Devam…”

Kulübümüz yeni sezonda da mevcut teknik ekibimiz ile yola devam ediyor. 

Tecrübeli baş antrenörümüz Hüseyin Doğanyüz, Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun olmuştur. Antrenörümüzün voleybol hayatı, Ted Ankara Kolej’inde başlamış  bir dönem İzmir KSK da olmak üzere tamamı Ankara’da geçmiştir. Milli takımların her kademesinde görev yapıp bir çok başarıya ortak olmuş. Vakıfbankta yardımcı antrenör olarak Avrupa ikinciliği, sayısız Türkiye şampiyonlukları yaşamış ve 2016’da Özel Ayşe Abla Koleji ile ISF Dünya Şampiyonluğu, TOKİ Voleybol Takımı ile Türkiye Ligi ikinciliği yaşamıştır. Kulübümüzün 2017-2018 sezonunda Sultanlar ligine terfisinde baş antrenörlük yapmıştır.

Kondisyonerimiz Sadık Şatıroğlu, Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri ve Antrenörlük Bölümünden mezun oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu’nda performans laboratuvarı koordinatörü olarak çalıştı, daha sonra özel bir performans laboratuvarında çalışmalarını sürdürürken burada 15’e yakın farklı branştan olimpik sporculara performans testleri yaptı ve raporladı. Ayrıca bu takımların kondisyonel çalışmalarını planladı, antrenman uygulamalarına destek verdi ve belirli periyodlarla takiplerini yaptı. 2017 yılından bu yana Karayolları Spor Kulübünde A takım ve altyapı kondisyonerliği yapmaktadır. 

Yardımcı antrenörümüz Ali Gönencan, uzun yıllar sporculuk hayatına devam etmiş. Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun olmuştur. 2016 yılında kulüp bünyemize dahil olmuş.İki sezondur kulübümüzün A takımında yardımcı ve alan antrenörlüğü yapmaktadır. 

İstatistik antrenörümüz Mehmet Sönmez, başarılı voleybol hayatı geçiren antrenörümüz sırasıyla; Hatay TEDAS spor kulübünde, Tvf spor lisesinde, Alanya spor kulübünde oynamış ve bir çok kez milli takimimiz da forma giymiştir. Akdeniz Üniversitesi Spor Fakültesinden mezun olmuştur. Geçen yıl teknik ekibimize dahil olmuş ve bu sezonda teknik ekibimizde yer alacaktır. 


You must be logged in to post a comment Login