VoleybolunAdresi.com

İnegöl Belediyespor’un yeni sezon sponsoru “Şehitoğlu İnşaat”  oldu.

İnegöl Belediyespor’un yeni sezon sponsoru “Şehitoğlu İnşaat”  oldu.

Voleybol Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, 2018-2019 sezonu için Şehitoğlu İnşaat ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre yeni sezonda İnegöl Belediyespor Voleybol takımımızın formasında Şehitoğlu İnşaatın reklamı da yer alacak.

Şehitoğlu İnşaat ile kulüp tesislerimizde düzenlenen sponsorluk imza törenine İnegöl Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Alper Taban ile birlikte Şehitoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Şehitoğlu’nun yanı sıra Mesut Şehitoğlu katıldı.

“BU YIL İDDİALI BİR KADRO OLUŞTURDUK”

İmza töreninde konuşan İnegöl Belediye Başkanı ve Belediyespor Başkanı Alper Taban, Belediyespor’un önemli başarılara imza attığını ifade ederek, “Belediyesporumuzun faaliyet alanı içerisinde olan voleybol takımımızın forma sponsorluğu sözleşmesini imzalamak için bir araya gelmiş bulunmaktayız. Aramızda forma sponsorumuz olan Şehitoğlu İnşaatın değerli yöneticileri var. Bildiğiniz gibi belediyesporumuzun mevcut branşları arasında yer alan voleybol takımımız Efeler liginde mücadele ediyor. Bu yıl yine iddialı bir takım oluşturduk. Toplam 14 transferle lige iyi başlamak istiyoruz. Özellikle bu yıl ilk etapta Avrupa hedefimizi yakalamaya çalışacağımızı buradan bir kez daha ifade ediyorum. Kıymetli yönetici arkadaşlarımızın, hocamızın, teknik ekibimizin, oyuncularımızın, sponsorumuzun ve taraftarlarımızın desteği ile bu yıl çok güzel bir yerde ligi bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.

ŞEHİTOĞLU İNŞAAT’A TEŞEKKÜR

Şehitoğlu İnşaat firmasına teşekkürlerini sunan Taban, “Gerçekten bütçe gerektiren işler olduğu için ister istemez bu tür desteklere ihtiyacımız var. Bu konuda sorumluluk hisseden, bu şehri seven, bu şehirde üreten ve bu şehre değer katan Şehitoğlu İnşaat firmasına teşekkürlerimi sunuyorum. Hep beraber inşallah güzel bir sezon geçirmeyi temenni ediyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” şeklinde konuştu.

“BELEDİYESPOR VOLEYBOL TAKIMI ÖNEMLİ BİR DEĞERDİR”

Şehitoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Şehitoğlu da konuşmasında, “İnegöl’ün önemli bir değeri, senelerden beri başarıdan başarıya koşan Belediyespor’un voleybol takıma şirketimiz olarak destek vermekten dolayı çok mutluyuz. Daha önce yöneticiliğini de yaptığım Belediyespor’un voleybol takımı efeler ligindeki başarılarıyla İnegöl’ün bir değeri olmuştur ve Türkiye çapında da ciddi bir marka haline gelmiştir. Bizlerinde vereceği bu destekle voleybol takımız inşallah daha da başarılı yerlere ulaşır dileğiyle, hepinizi saygıyla selamlarım” dedi.

Konuşmaların ardından sponsorluk anlaşmasını hayata geçiren imzalar atıldı.

You must be logged in to post a comment Login