VoleybolunAdresi.com

İnegöl Belediyespor, smaçör Mustafa Susam’ı renklerine bağladı! 

İnegöl Belediyespor, smaçör Mustafa Susam’ı renklerine bağladı!

Voleybol Efeler Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, 1.Lig ekiplerinden Payas Belediye 2011’den Smaçör Mustafa Susam’ı transfer etti.

Voleybol Şubesinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Kocaağa, kulüp tesislerimizde gerçekleştirilen imza töreninde yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

“2018-2019 voleybol sezonu için hazırlıklarımıza devam ederken, Mustafa Susam kardeşimizle 1 yıllık sözleşme yapmış bulunmaktayız. Mustafa Susam 1999 Eskişehir doğumlu. Smaçör mevki oyuncusu. Bundan önce Genç milli, ümit milli ve yıldız milli de oynadı. Anadolu Üniversitesi takımında voleybol oynadı. Es son Hatay Payas Belediye’den bize geldi. İnşallah önümüzdeki sezon İnegöl Belediyespor için ter dökecek. Mustafa Susam’a İnegöl Belediyespor’a geldiği için teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. ”

Mustafa Susam ise “Buraya geldiğim için mutluyum. İmkanları, fırsatları gayet iyi. Bu yaşta böyle bir takımla olmak benim için büyük bir fırsat. İnegöl Belediyespor’dan ne kadar verim alabilirsem alacağım. Kendim ve ilerisi için burada elimden gelen performansı göstereceğim.

Susam, daha sonra kendisini 1 yıllığına turuncu-lacivertli renklerimize bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

You must be logged in to post a comment Login