VoleybolunAdresi.com

İnegöl Belediyespor, 2.Lig Voleybol Takımında Mustafa Ak ile anlaştılar

İnegöl Belediyespor, 2.Lig Voleybol Takımında Mustafa Ak ile anlaştılar

İnegöl Belediyespor 2.Lig Voleybol ekibimiz, Yardımcı Antrenör Mustafa Ak ile anlaştı.

2 sezondur Efeler Ligi ekibimizde yardımcı antrenörlük ve istatistik antrenörü olarak görev yapan Mustafa Ak ile 2.Lig Voleybol ekibimiz için anlaşmaya varıldı.

Kulüp tesislerimizde düzenlenen imza töreninde konuşan Voleybol 2.Lig ve Altyapıdan Sorumlu Yöneticimiz Musa Şeşka, şunları söyledi:

“İnegöl Belediyespor voleybol kulübü olarak, Antrenörümüz Mustafa Ak ile bugün tekrar anlaşmış bulunmaktayız. 2 sezondur A takımımızda yardımcı antrenör ve istatistik antrenörü olarak görev yapmıştı. Kendisi aynı zamanda genç milli takımlarda yardımcı antrenörlük ve istatistik antrenörü olarak görev yapmış. Bu yılda bünyemizde çalışmaya devam edecek. Tekrar kendisi ile anlaşmış bulunuyoruz. 2.Lig voleybol takımımızda hem istatistik antrenörü hem de yardımcı antrenörlüğü yapacaktır. Kendisine başarılar diliyorum.”

Mustafa Ak, ise “Anlaşma hem kendi adıma hem de kulübüm adına hayırlı uğurlu olsun. 2 sezondur layıkıyla yaptığım görevime tekrar devam edeceğim için çok mutluyum. İnşallah güzel bir sezon geçiririz ve takımımızı bir üst lige çıkartırız.”ifadelerini kullandı.

You must be logged in to post a comment Login