VoleybolunAdresi.com

İnegöl Belediye, İstanbul B.şehir Belediye’ ye hazırlanıyor

Puanlar çıkartmak istiyoruz

İnegöl Belediyespor Voleybol Antrenörümüz Ali Bahadır Aksoy, hafta sonu İnegöl İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Salon’unda ağırlayacağımız  İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Turuncu-lacivertli ekip, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarını Aksoy yönetiminde İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Aksoy, antrenman öncesi yaptığı açıklamada şunları söyledi:”Hafta sonu sahalarında ağırlayacakları İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçından puanlar çıkartmak istediklerini ifade eden Aksoy, şöyle konuştu: Maliye Milli Piyango ile oyun tempomuz inişli çıkışlı oynadık. İlk seti aldık, 2. Seti ve 3. Setleri verdik. 4. Seti aldık, 5. Seti 7-5 önde götürmemize rağmen kaybettik ama deplasmandan 1 puan aldığımız için iyi olduğunu düşünüyorum. Şimdi İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarına başladık. Büyükşehir Belediyesi takımı özellikle 2. Yarı bir oyuncu transfer, pasör transferi yaparak iyi bir çıkış yakaladı. Bu takımla oynayacağız. İyi bir takım. Hazırlıklarımızı en iyi şekilde sürdürüyoruz. Kendi sahamız ve seyircimiz önünde puanlar çıkartmak istiyoruz. Büyükşehir Belediyesi iyi de olsa bizde kendi sahamızda önemli rakiplere karşı galibiyet almış bir takımız. Bu hafta ve bundan sonraki haftalarda oynayacağımız her maçlar önemli olduğu için tüm taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz.”

68a674c1-1bba-4fc9-a07d-0d9e91676712

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir