VoleybolunAdresi.com

Haluk Korkmaz Bulgaristan Milli Takımı’nda

Haluk Korkmaz Bulgaristan Milli Takımı’nda

Bursa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı yardımcı antrenörü Haluk Korkmaz Bulgaristan Milli Takımı’nda İvan Petkov’un yardımcısı olarak görev yapacak.

2008 yılında Nilüfer Belediyespor’ da istatistik antrenörü olarak görev yapmaya başlayan, Emin İmen’in baş antrenörlüğünde döneminde Nilüfer Belediyespor’u  Bayanlar Voleybol 1.Ligi’ne çıkmasında görev yapan Haluk Korkmaz, Bulgaristan Milli Takımı Yardımcı antrenörlüğü için sözleşme imzaladı.

İki sezondur Bursa Büyükşehir Belediyespor’ da yardımcı antrenörlük görevini yapan genç antrenör,  Avrupa Ligi ve Dünya Şampiyonası’ nda mücadele edecek olan Bulgaristan’ da İvan Petkov’ un yardımcılığını yapacak.

10 Sene Bir Fiil Bursa Voleyboluna Hizmet Eden “Korkmaz”

Bulgaristan’ ın Maritza Plovdiv Takımı’ nı çalıştıran İvan Petkov, Bulgaristan Milli Takımının başına gelmesinin ardından Bursalı Haluk Korkmaz’la da yardımcılığı için anlaşma sağladı. 2008-2011 yılına kadar Nilüfer Belediyespor’da istatistik antrenörü olarak görev yapan Haluk Korkmaz,  2012-2013 sezonunda Büyükşehir Belediyespor’ a geçmiş ve son iki sezonda yardımcı antrenör olarak görev yapıyordu.

Haluk Korkmaz, 23 Nisan’ da Kamp İçin Bulgaristan  Gidecek 

Bu sezon CEV Challenge Kupası’nda finale yükselen ve Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde beşincilik mücadelesi verecek olan Bursa Büyükşehir Belediyespor ile önemli başarılara imza atan Haluk Korkmaz,  Bulgaristan Milli Takımı ile birlikte Avrupa Ligi ve Dünya Şampiyonası’nda mücadele verecek. 23 Nisan’da Avrupa Ligi için Bulgaristan Milli Takımı ile kampa girecek olan Haluk Korkmaz ayrıca 29 Eylül 20 Ekim tarihlerinde Japonya’da yapılacak Dünya Şampiyonası’ nda Türkiye’nin yer aldığı grupta Bulgaristan benchinde görev yapacak.

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login