VoleybolunAdresi.com

Halkbanklı Bayanlar Beylikdüzü ile başlayacak

Halkbanklı Bayanlar Beylikdüzü ile başlayacak

Avrupa’nın en önemli ligleri arasında gösterilen Vestel Venüs Sultanlar Liginde 2018-2019 sezonu yarın (3 Kasım, Cumartesi) oynanacak karşılaşmalarla başlayacak. Bu ligde yarışacak ekiplerden biri de Halkbank Bayan Voleybol Takımı. Başkentliler, ilk maçında Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas ile Ankara’da karşı karşıya gelecek. Başkent Voleybol Salonunda oynanacak müsabaka saat 16:00’da start alacak.

Geçtiğimiz yıl playoff’a kalmayı başaran Mavi-Beyazlılar bu sezon bir adım ilerisini hedefliyor.

En genç kadro

Halkbank Bayan Voleybol Takımları Sorumlusu Esen Gürbüzsel, bu sezon ligdeki hemen hiçbir takıma kısmet olmayacak şekilde kendi yetiştirdikleri oyuncuların ağırlıklı olduğu bir ekiple mücadele edeceklerini söyledi.

Güçlü bir ligde, genç oyuncularla yarışma cesaretini göstermenin yanında, bunun mutluluğunu da taşıdıklarını ifade eden Gürbüzsel, “Küçük yaşlardan buna yana emek emek yetiştirdiğimiz çocuklarımıza güveniyoruz. Sahada centilmen bir şekilde yarışacak, camiamıza yakışır bir mücadele vereceğiz. Umarım bu yıl Avrupa Kupalarının birine katılma hakkı elde ederiz. Tüm rakiplerimize sakatlıkların yaşanmadığı, hayırlı bir sezon temenni ediyorum” diye konuştu.

You must be logged in to post a comment Login