VoleybolunAdresi.com

Halkbank’ın rakibi Sorgun Belediye

Axa Sigorta Efeler Liginde 6.hafta müsabakaları oynanacak. Ankara’da yarın (17 Kasım, Pazar) yapılacak önemli karşılaşmada Halkbank, Sorgun Belediyespor’la karşı karşıya gelecek. Başkent Voleybol Salonundaki maçın başlama saati 15:00.

Bundan önce oynadığı beş karşılaşmada 1 galibiyet 4 yenilgi alan başkent ekibi, şanssızlığını kırmak ve yükselişe geçmek amacında.

Takımın tecrübeli isimlerinden Hakkı Çapkınoğlu, önlerindeki beş maçı da kazanıp ilk yarıyı en iyi yerde bitirmek istediklerini söyledi.

İyi oynadıklarını ancak skor olarak bunun karşılığını alamadıklarını dile getiren Milli oyuncu, “Birbirinden güçlü takımlarla karşılaştık. Bizim de gücümüz ve potansiyelimiz onlardan daha az değildi. Maç içindeki çabamız da öyle. Bazı şanssızlıklar yaşadık, basit hatalar yaptık. Artık o günleri geride bıraktık. Kalan maçlarımızı üç puanla kapatmak arzusundayız. İlk maçımız Sorgun’la. Lige yeni yükselen önemli bir takım. Onlara saygı duyuyoruz. Ama kazanan taraf olmak için elimizden gelene yapacağız” ifadelerini kullandı.


You must be logged in to post a comment Login