VoleybolunAdresi.com

Halkbank’a Malatya’da sevgi seli

Halkbank’a Malatya’da sevgi seli

Axa Sigorta Kupa Voley finalleri yarın (15 Mart, Cuma) Malatya’da başlayacak.

Geçtiğimiz yılın şampiyonu Halkbank, çeyrek finalde ligi sekizinci sırada bitiren hemşerisi Ziraat Bankası ile karşılaşacak. Merkez Spor Salonunda oynanacak karşılaşma saat 17:00’da başlayacak.

Turnuvanın basın toplantısı yarışmacı sekiz takımın kaptanı ve TVF Başkanı Mehmet Üstündağ’ın katılımı ile yapıldı. Basın toplantısında konuşan Halkbank Erkek Voleybol Takım Kaptanı Burutay Subaşı Galatasaray’ı kutladığını ve finalde başarılar diledi. Aynı zamanda organizasyonun sponsoru Axa Sigorta ile yayıncı kuruluş TRT’ye de teşekkür eden Kaptan Subaşı, “İlk maçta Ziraat Bankası ile karşı karşıya geleceğiz. Onlarla bu sezon iki zorlu maç yaptık. Ciddiyetin farkındayız. Fakat biz kupayı hedefledik. Oraya odaklandık. Bu nedenle tüm gücümüzü ve maharetimizi sahaya yansıtmak istiyoruz” diye konuştu.

Okul ziyaretleri

Öte yandan kente gelmesiyle birlikte Malatya’daki okullarından ziyaret teklifleri alan Halkbank Voleybol Takımı, zaman elverdiğince bu davetlere icabet ediyor. İlk gün beş okulda düzenlenen etkinliklere katılan Halkbanklı oyuncular gerçek ilgi ve sevgi seli ile karşılaştılar.

Beş okulda da öğrencilerin sorularını yanıtlayan, okulla eğitimin birlikte yürütülmesini salık veren voleybolcular, boy bol fotoğraf çektirdi, imza dağıttı. Okullar da lider Halkbank’ı yalnız bırakmayacağına dair ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdiler.

You must be logged in to post a comment Login