VoleybolunAdresi.com

Halkbank Ankara – Arkas Spor : 0-3

Halkbank ANKARA: 0 Arkas Spor: 3

Salon: TVF Başkent
Hakemler: Zeki Bocutcu, Erkan Sarı

Halkbank ANKARA: Dmitrii Bahov, Faik Samed Güneş, Georgi Seganov, Gökhan Gökgöz, Hakkı Çapkınoğlu, Metin Toy (Volkan Döne, Hasan Yeşilbudak, Orçun Ergün, Efe Bayram, Rıfat Kantarcıoğlu, Furkan Aydın)

Arkas Spor: Mustafa Koç, Jay Blankenau, Burak Güngör, Mustafa Cengiz, Adis Lagumdzija, Yiğit Gülmezoğlu (Caner Ergül, Paulo Bravo, Muhammet Kaya, Mirza Lagumdzjia)

Setler: 22-25, 23-25, 17-25
Süre: 1.22 (27, 30, 25)

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi 10.hafta mücadelesinde Halkbank, Arkas Spor’a 3-0 mağlup oldu.

Zorlu ve yoğun bir maç temposu içinde bulunan Halkbank karşılaşmaya iyi başladı. Dengeli oynanan ilk sette takımlar inişli çıkışlı bir grafik sergiledi. Gayretlerine rağmen basit hatalar yapan başkent ekibi 22-25’lik sonuçla seti rakibine verdi: 0-1.

Başkent ekibi ikinci sette de bloklar ve blokautlarla sayılar buldu. Buna karşılık avantaj topları değerlendirmede başarılı değildi. Aradaki üç sayılık farkı koruyamayan başkentliler setten 25-23 geride ayrıldı: 0-2.

Halkbank üçüncü sette atak ve defansta istediği oyunu sergileyemedi. Oyunda dengeyi kuramayan Mavi-Beyazlılar tüm gayretine rağmen seti 17-25, karşılaşmayı da 3-0 kaybetti.


You must be logged in to post a comment Login