VoleybolunAdresi.com

Halkbank ailesine hoş geldin İbrahim Emet

Halkbank Erkek Voleybol Takımı, ligin deneyimli oyuncularından İbrahim Emet’i kadrosuna dahil ederek orta oyuncu rotasyonunu güçlendirdi. 1986 Ankara doğumlu İbrahim Emet, 210 santimetre boyunda. 

Milli oyuncu daha önce SSK, Galatasaray, Torul Gençlik, Maliye Milli Piyango, Fenerbahçe ve İ.B.B.S.K. takımlarının formalarını giydi. Milli Takımların formasını terletti.

Takıma katkı yapmak istiyorum

Halkbank formasını giymenin kendisine onur verdiğini dile getiren İbrahim Emet duygularını şöyle açıkladı:

“Halkbank’ın vizyonunu Türkiye olduğu gibi, Avrupa’da da biliniyor. Hedef her zaman zirve. Türkiye’nin en başarılı, Avrupa’nın da gözde takımının formasına giymek bana onur verecek. Ben de deneyimimi, birikimimi ortaya koyarak takımıma katkı yapmak istiyorum. Elbirliği ile başarılı bir sezon geçirmek adına idmanlarda ve sahada elimizden geleni yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.”

Orta oyuncu mevkiini çok yetenekli milli oyunculara paylaşacağını dile hatırlatan İbrahim Emet, “Aramızdaki rekabet ve işbirliği sinerji oluşturacaktır. Uzun bir maraton olan sezonda lig, Türkiye Kupası ve Şampiyonlar Liginde zorlu bir mücadele vereceğiz. Takımımız her oyuncunun yetenek, mücadele azmi ve katkılarına ihtiyaç duyacaktır. Takım kimyamızın bu mücadeleyi verecek vasıflarda olduğunu düşünüyorum. Son söz olarak, Halkbank formasını giymemi sağlayan herkese sonsuz teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.


You must be logged in to post a comment Login