VoleybolunAdresi.com

Güldeniz Önal yeniden Galatasaray’da

Yeni sezon transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray HDI Bayan Voleybol Takımı, eski oyuncularından Güldeniz Önal ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Basın Toplantı Salonu’nda yapılan imza töreninde Takım Menajeri Nihan Güneyligil de hazır bulundu.

İmzanın ardından Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’ye açıklamalarda bulunan Güldeniz Önal, “Gerçekten çok heyecanlıyım. İki sene aradan sonra tekrar Galatasaray’a geri dönüş yaptım. Bulunduğum takımdan çok farklı bir takım, daha iyi hedefler bizi bekliyor. Sezona daha çok var. Yeni bitirdik sezonumuzu. Güzel bir dinlenme dönemi geçireceğiz. Arkasından sezona en iyi hazırlık derecesinde maksimum motivasyonla güzel bir hazırlık dönemi geçirip maçlara başlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Güldeniz’in yeniden Galatasaray’a transfer olmasından oldukça mutlu olduğunu dile getiren Takım Menajerimiz Nihan Güneyligil ise, “Henüz sezon yeni bitti ama bizim için bitmiyor. Dönem devam ediyor gibi. Yeni sezon hazırlıkları hızlı bir şekilde başladı. Güldeniz en son 2016-2017 sezonunda oynarken ben de onunla birlikte sahadaydım. Ben şimdi işin mutfak tarafındayım, o sahada. Benim için önemli bir transferdi. Türk voleybolu için hep söyledikleri, Türk oyuncularının güçlü ve önemli olduğu konusu benim hep ilerlediğim ve üzerinde durduğum noktaydı. Öncelikle Türk oyuncuların transferlerinin hızlı bir şekilde bitmesiyle alakalı bir çalışma yapmıştık. Güldeniz bu anlamda bizim için bize değer katacak, bize güç katacak önemli bir transferdi. Tekrardan bizimle olması benim için çok büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı. Ona hoş geldin diyorum, başarılarının daim olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Güldeniz’e hoş geldin der, Galatasaray forması ile başarılar dileriz.

You must be logged in to post a comment Login