VoleybolunAdresi.com

Gülbahar Karagöz, Sarıyer Belediyespor’ da! 

Gülbahar Karagöz, Sarıyer Belediyespor’ da! 

Geçtiğimiz sezon Numunespor’da forma giyen 1987 doğumlu tecrübeli smaçör Gülbahar Karagöz, yeni sezonda Sarıyer Belediyespor ’un renklerini taşıyacak.

Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 1. Ligi ekiplerinden Sarıyer Belediyespor, yeni sezon öncesi başarılı ve dinamik transfer çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Bu zamana kadar Yeşilyurt, Beşiktaş, Nilüfer Belediyespor, Karşıyaka, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Manisa Büyükşehir Belediyespor ve Numunespor’da oynayan 1.87 boyundaki oyuncu Gülbahar Karagöz, millilik sayısı 30 olmakla birlikte Balkan Kupası Şampiyonluğu, Avrupa ve Dünya Kupası 6.lığı ve Sultanlar Ligi 4.lüğü yaşamış başarılı ve tecrübeli bir smaçör.

Gerçekleşen bu başarılı transferin ardından açıklama yapan Sarıyer Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Özgür Akman; “Kulübümüz başarılı bir transfer daha gerçekleştirdi. Öncelikle yeni oyuncumuz Gülbahar’a hoş geldin diyor, başarılı ve sakatlıksız bir sezon diliyorum. Biz kulüp olarak başından itibaren savunduğumuz spor ahlakı çerçevesinde doğru işler yapma, doğru insanlarla bir arada çalışma çabasındayız. Dolayısıyla bu durum, transferlerimizin ve takımımızın başarısına da yansıyor. Güçlü, dinamik, tecrübeli bir takım kurduk ve yeni oluşumumuz halen daha devam ediyor. Sezonu Ağustos ayının ilk haftasında açmayı planlıyoruz. Tabi bu süreçte Baş Antrenörümüz Alper Erdoğuş ve Yardımcı Antrenörümüz Nurşan Güllü eğitiminde her gün 2 saat süren antrenmanlarımız verimli bir şekilde devam ediyor. Belediye Başkanımız Şükrü Genç, Kulüp Başkanımız Hayrettin Dereli ve tüm yönetim kurulu üyelerimiz, her zaman sporu destekleyen ve sporcunun yanında olan insanlar. Onların da her zaman esirgemediği büyük desteklerle, bu sezon harika işler çıkartacağımıza eminim. Sahalarda ter döken tüm sporculara, emekleriyle Türk sporuna büyük katkı sağlayan antrenörlere ve tüm kulüp yönetimine sevgi, saygı ve başarı dileklerimi sunuyorum.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login