Alpaslan Endüstri Erkekler 1.LigGenelTürkiye Ligleri

Global Connect Travel Düzce Voleybol yardıncı antrenör, Alper Aydın

TVF Erkekler 1. Liginin köklü takımlarından 1881 Düzce Belediye Spor’un yarışmacı haklarını aldıktan sonra transfer çalışmalarını sürdüren Global Connect Travel Düzce Voleybol Erkek Takımı için  Yardımcı Antrenörlük görevine voleybol kariyerine nokta koyan tecrübeli orta oyuncu Alper Aydın ile prensip anlaşmasına varmıştır.Alper Aydın’a yeni kariyerinde başarılar diliyoruz.

Alper AYDIN;

Profesyonel kariyerine 1999 yılında Marmara Kolejin de başlayan Alper Aydın 5 yıl burada oynadıktan sonra sırasıyla İstanbul Büyükşehir Belediye Spor, Bursa Emniyet Spor,Erdemir, Bozkurt Belediye Spor,Tokat Belediye Plevne Spor,Torul Gençlik Spor,Kahramanmaraş Belediye Spor,Isparta Sortif Faaliyetler Spor ,Erzurum Palandöken Belediye Spor ve son olarak 1881 Düzce Belediye Spor da oynarak aktif kariyerini sonlandırmıştır.

Kariyeri başarılarla dolu Alper Aydın’ a yeni hayatında sağlık ve başarılar diliyoruz.

Tekin ATEŞNAL

11.Nisan.1940 Dünyaya gelmişim. Tahsil hayatımı Ankara'da tamamladım. Büyük bir kamu bankasından emekliyim. Emekliliğimi müteakip bir kaç büyük Anonim Şirketlerde Y. Mali Müşavirlik yaptım. Yaşamım boyunca Voleybol sporunu çok sevdiğimden dolayı yaşamımda ayrı bir yeri vardır. Evli ve iki çocuk babasıyım Bursa'da ikamet ediyorum.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu